Kontori stereotüübid. Kas tunned ennast ära?

Foto Unsplash - Kontori stereotüübid. Kas tunned ennast ära

Kontoris töötades õpid kolleege üsnagi hästi tundma ning märkad erinevaid stereotüüpe enda ümber. Nemad teevadki kontori niivõrd omanäoliseks ja iga kollektiivi omamoodi eriliseks. Millised siis on traditsioonilised kontori stereotüübid? Kas tunned ennast ära?

Kohvihoolik
Inimene, kes vajab hommikul tassi või paar kohvi, et ennast käima tõmmata. Ta muretseb, et ta tass oleks alati pigem pooltäis kui pooltühi. Ta lennukatele ideedele tuleks alla märkida sponsored by coffee.

Lobiseja
Kolleeg, kelle mõtteid kuulates peaksid haarama paberi ja pliiatsi. Ta on energiapomm, kellel on lõputult ideid ja lahendusi. Ta on asendamatu mõttekaaslane, kui vaja genereerida uusi ja ägedaid ideid.

Unimüts
Töökaaslane, kes hea meelega võtaks padja ja teki kontorisse kaasa. Hilineb peaaegu alati ning hommikul tööle tulles on ta unine, pärast lõunasööki tukub veidi ning töölt pilukil lahkudes on ta jälle unine.

Töömesilane
Aeg on raha! Sellised tööpäevi, kus lõunapausil tööpostilt teda ei leiaks, juhtub harva. Tema motoks on: ”Kes teeb, see jõuab.”

Tujutõstja
Tema on Teie kontori tegu ja nägu- pakatab positiivsusest ja nakatab sellega teisedki. Aeg kulgeb temaga tööd tehes vaevatu kergusega.

Loo autor Lisette Soop, CV.ee praktikant

Jaga postitust ka sõpradele
LEIA OMA UNISTUSTE TÖÖ!

Lisa kommentaar

Anna meile teada

Millega liigud Sina iga päev tööle?

Vaata tulemusi

Loading ... Loading ...

#Töövahetusraadio

Äripäeva raadio fookuses: ägedast töökeskkonnast ja parimast tööandjast Eestis

Tööturu trendid: Äripäeva raadio

Tööandja branding ei tohi olla vaid hulk ilusaid sõnu ja pilte; IDEA360 saade

Ainus tööportaal, mida vajad!
Loe ka seda:
Foto Unsplash - Väärtushinnangud, mida töö peaks meile pakkuma
Väärtushinnangud, mida töö peaks meile pakkuma

Meie väärtushinnangud, mida töö peaks meile pakkuma, võivad olla väga erinevad. Need on seotud meie huvide ja vajadustega ning puudutavad...

Close