#KULDSÜDA: Tunnusta head kolleegi või märgatud eeskuju!

#KULDSÜDA cover

Oscareid jagatakse kord aastas, ka TOP tööandjad on valitud, aga kuldsüdameid saab jagada ka siis, kui kiitmise tunne peale tuleb. Võta 3 minutit, et tunnustada silmapaistvat kolleegi või kedagi tõeliselt eeskujulikku töötegijat kuldsüdamega. Vali välja sobiv tiitel ning edasta see tema Facebooki seinale või e-mailile. #KULDSÜDA tunnustusi saad jagada SIIT.

Ära hoia tunnustust endale ega häid sõnu vaka all! Kiitmine teeb Su päeva mõnusaks, usu meid. Kõige-kõige töökama, inspireerivama ja kuldsema südame omanik selgub 1. juulil Kuldsüdame galal CV-Online’i Facebooki otse-eetris. Oodata on ka auhindu.

Nimelt kõikide tunnustajate vahel lähevad loosi:

  • Wolt’i uhke õhtusöök Tallinnas väärtuses 100€ – võitja võib ise valida Wolt äpist sobiva restorani, kus oma võitu tähistada!
  • 2 x kümneosaline Rakvere grilltoodete komplekt
  • 5 x 20€ Rahva Raamatu kinkekaarte

 

Märka ja tunnusta, see ei maksa midagi aga vastu saad sülemi täie head tuju: www.kuldsüda.ee

#KULDSÜDA1.juuli

Jaga postitust ka sõpradele
LEIA OMA UNISTUSTE TÖÖ!

Lisa kommentaar

Vasta küsimusele

Kui Sinu ülemus on tõsiselt õnnelik Su üle, siis kuidas ta seda väljendab?

Vaata tulemusi

Loading ... Loading ...
Loe ka seda:
Vastutustundliku Ettevõtluse Fooru esindaja Liisa-Indra Pajuste küsib Nipila.ee stuudios Rain Resmeldt Uusenilt CV.ee praktikavõimaluste kohta just EUTalent programmi valguses.
EUTalent kaasab ja innustab väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid pakkuma rohkem sisukaid praktikakohti

https://youtu.be/ms4-UnWixec CV-Online ja karjääriarengu kontaktvärav CV.ee toetab praktikavõimaluste avardumist aastaringselt, kuigi just nüüd on praktikajaht saamas taas hoogu. Tutvu aktiivsete...

Close